o nas 573

Jesteśmy zespołem doświadczonych doradców. Świadczmy kompleksowe usługi obejmujące wszystkie stadia procesu inwestycyjnego związanego z branżą HORECA na całym świecie.

Nasz zespół tworzą ludzie oddani, lojalni, otwarci, a przede wszystkim kreatywni i ambitni. Działamy z pasją i jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

Nasze usługi i produkty mają jeden cel – zadowolenie klienta. Jakość to perfekcja detalu.

Dzięki naszej specjalizacji w hotelarstwie rozumiemy model biznesowy hoteli i apartamentów. Naszym klientom doradzamy, jak dokonać wyboru najefektywniejszych kanałów komunikacji z gośćmi, określamy, jak prawidłowo formułować przekaz, który pozwoli uzyskać najlepsze efekty prowadzonych kampanii marketingowych.

Dbamy i poprawiamy rentowność biznesu naszych partnerów. Budujemy długoterminowe relacje i kontrakty, dzięki którym osiągamy pożądany efekt. Pracujemy efektywnie na bardzo wysokim poziomie. Dokładamy wszelkich starań i przekraczamy oczekiwania naszych partnerów, co gwarantuje nam udział w zyskach. Z każdym dniem i nowym wyzwaniem stajemy się lepsi w rozwiazywaniu problemów naszych klientów i partnerów biznesowych oraz dostarczamy rozwiązania i świadczymy usługi, których pragną i potrzebują.

Działamy efektywnie w obszarze wykorzystania środków finansowych, jak i jakości prowadzonych działań, które doprowadzić mają przedsięwzięcia do możliwie największego sukcesu rynkowego i zysków finansowych. Współpracujemy z partnerami biznesowymi, którzy realizują projekty na całym świecie m.in. w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Danii, Indie, Szwajcarii, Szwecji, Francji.