Nasz zespół

 
 

motto życiowe: 

„Sky is the limit…”

Od ponad 25 lat w branży hotelarskiej. Pełni funkcje strategiczną w firmie GMG. Ponosi odpowiedzialność za prowadzenie biznesu. Wizjoner z dużym doświadczeniem i wiedzą praktyczną. Lider wspierający swoich pracowników i coach w jednej osobie.

Pracowała dla hoteli sieciowych takich jak: Mercure, Sheraton, Hilton, Accor. Marki ecco brandu Ibis sa bliskie jej sercu. Współtworzyła hotele butikowe 5* jak również przeprowadzała re- brendingi dla inwestorów indywidualnych.

Odpowiedni dobór pracowników, praktyk i elastyczność pozwala jej na generowanie zysków z powierzonych jej projektów. Zarządza i zatrudnia wykwalifikowany personel. Działa efektywnie przez co jest w stanie przekroczyć oczekiwania nie tylko partnerów biznesowych, klientów jak również swoich współpracowników. Skuteczna.

Jej słowa klucze to: partnerstwo, otwarta komunikacja, szczerość, szacunek, miłość do ludzi i wyzwań.

monika

motto życiowe:

„Żeby słyszeć trzeba przestać mówić”

Absolwentka Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie  Gdańskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania. Od ponad dwudziestu lat związana z branżą hotelarską i turystyczną. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Carlson Wagonlit Travel i w Kaliningradzkich Liniach Lotniczych, gdzie zajmowała stanowisko zastępcy dyrektora. Pracowała również w dużych sieciach hotelowych tj. Best Western i Start Hotel pozyskując klientów z tzw. rynków wschodnich. Była też odpowiedzialna za współpracę z segmentem biur podróży. Ma w swoim doświadczeniu pracę  w hotelach niezależnych jako kierownik sprzedaży. Doskonale sprawdza się zarówno w działaniach sprzedażowych, jak i operacyjnych związanych z administrowaniem i zarządzaniem obiektem noclegowym. Jej zawodową pasją jest budowanie pozytywnych relacji między gościem a pracownikami hotelu. Specjalizuje się w tworzeniu procedur  dla działów hotelowych. Interesuje się psychologią biznesu i technikami samodoskonalenia.

irena

motto życiowe:

„Dziś zrób to czego innym się nie chce a jutro będziesz mieć to czego inni pragną”

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu obrotu nieruchomościami oraz zarządzania nieruchomościami na prestiżowej uczelni Akademii Leona Koźmińskiego. Uzyskała państwowe licencje zawodowe  w obu z  tych dziedzin. W branży nieruchomości pracuje już od 15 lat  i nie jest to wyłącznie praca – jest to dziedzina której poświęca się z przyjemnością. Przez ten czas zdobyła spore doświadczenie, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Była odpowiedzialna za zakupy gruntu pod cele inwestycyjne w Polsce oraz za granicą oraz przygotowanie inwestycji pod względem formalno-prawnym. Zajmowała się też koordynacją prac wielu zespołów: architektów, prawników, ekip budowlanych. Do jej obowiązków należała również sprzedaż oraz marketing. Te doświadczenia zawodowe pomogły jej w podjęciu kolejnych kroków zawodowych w dziedzinie nieruchomości tj. zarządzania nieruchomościami.  Jej atutami poza posiadanym doświadczeniem są pracowitość, swoboda w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, oraz umiejętność organizacji pracy. Jej  pasją którą również często wykorzystuje przy pracy na rynku nieruchomości jest fotografia.

kasia

motto życiowe: 

„Wolność to stan umysłu”

Od 21 lat w branży HoReCa. Z wykształcenia hotelarz ze specjalizacją „Zarządzanie w Hotelarstwie i Gastronomii”. Posiadł wszystkie tajniki  hotelowej gastronomii, w tym: przygotowanie restauracji do otwarcia, dobór kadr, opracowanie menu, kontrola kosztów, wdrożenie standaryzacji obsługi, wybór dostawców, negocjowanie warunków współpracy, zarządzanie zespołem, dbałość o najwyższy poziom obsługi. Praktyk – profesjonalista. Swoje umiejętności doskonalił między innymi w  Hotel Le Meridien BRISTOL, Hotel SHERATON Warszawa, MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel,  BEST WESTERN Hotel Portos, Atos, Aramis, Restauracja Stixx.  Umiejętnie potrafi  przełożyć znajomość zagadnień HACCP, BHP i Prawa Pracy na realne funkcjonowanie powierzonej jednostki. Pracując wiele lat, między innymi  na stanowiskach F&B Manager i Executive Chef poszerzał nie tylko swoją wiedzę i umiejętności, ale był też wsparciem i nauczycielem dla wielu początkujących pracowników działów gastronomii.

Zespół

motto życiowe:

„Optymalne rozwiązanie do każdego wyzwania…”

Posiada ponad 24-letnie doświadczenie w  branży nieruchomości. Do jego obowiązków należał rozwój projektów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, w szczególności pozyskiwanie lokalizacji, inżynieria wartości, monitorowanie budżetu, optymalizacja i koordynacja projektowania koncepcji, programowanie, raportowanie i relacje inwestorskie z Goldman Sachs. W 2009 roku aktywnie uczestniczył w transakcji sprzedaży centrów handlowych Pogoria i Karolinka funduszowi zarządzanemu  przez MGPA, a w 2010 roku sprzedaży  Jantara funduszowi zarządzanemu przez AEW Europe i Tristan Capital Partners.

  • pracował jako Kierownik ds. Rozwoju w firmie Mace Polska Sp. z o.o. przy projektach centrów handlowych takich jak Złote Tarasy, Pasaż Grunwaldzki, Galeria Bałtycka, Stary Browar, Focus Park oraz dla klientów takich jak Credit Suisse, SEB, EUROHYPO AG, Eastbridge, BPH, Fortis, Parkridge, JP Morgan Asset Management, HSH Nordbank AG, ING RE
  • opracował takie inwestycje jak: Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. w Warszawie (Hotel Polonia Palace, Saski, Nowa Praga), centrum handlowe EUROPARK KISPEST w Budapeszcie i uczestniczył w realizacji koncesji – Autostrada płatna M5 na Węgrzech, a także w przebudowie biurowca Berlaymont w Brukseli, siedziby Komisji Europejskiej z Bouygues.
  • jako przedstawiciel Bau Holding AG w Polsce, na Węgrzech, w Chorwacji i Słowenii, brał udział w wielofunkcyjnym komercyjnym miksie na rynku nieruchomości-630 000 m2

Łączna wartość projektów zrealizowanych do tej pory w Europie Środkowo-Wschodniej wynosi ok. 5000 MEUR:

a) Centra handlowe  – 1.850 MEUR

b) Biura –  1.100 MEUR

c) Hotele – 300 MEUR

d) Mieszkaniowe – 250 MEUR

e) Autostrada – 850 MEUR

f) Przemysłowe – 650 MEUR

Zespół

Motto życiowe:

„Nieustające pasmo sukcesów…”

Specjalista  od organizacji eventów i realizacji nietypowych. Zainteresowany  zwłaszcza oryginalnym podejściem, autorskimi projektami i nietypowymi rozwiązaniami. Doświadczenia zdobywał w Polsce i Irlandii realizując szereg projektów eventowych i CSR-owych.  Przez prawie dwa lata pracował w hotelu Nosselia jako dyrektor działu sportu i rekreacji. Na terenie obiektu odpowiedzialny był za stworzenie od podstaw struktury działu: infrastruktury rekreacyjnej, kadry animatorskiej, projektów i procedur.  Obecnie skupia się na nieszablonowych projektach team-buildingowych.  Załozyciel agencji eventowej As Active znanej zwłaszcza z projektów hotel escape oraz oryginalnych gier scenariuszowych. Współpracował i tworzył ofertę dla  takich  hoteli jak: Nosselia, Gołębiewski, Villa Omnia, GUS Jachranka, Młyn Klekotki, Dwór Klembów, Sielanka, Bonifacio. 

Zespół

motto życiowe: 

„We wszystkich sprawach powinna mieć pierwszeństwo zasada sprawiedliwości i słuszności nad zasadą ścisłego prawa.”

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W  2011 roku po odbyciu 3,5 letniej aplikacji adwokackiej został adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Po ukończeniu studiów pracował w bankowości a podczas odbywania aplikacji współpracował z kancelarią adwokacką świadcząc usługi prawne dla dużych podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

Przez 8 lat związany był z jedną z największych firm z branży telekomunikacyjnej, gdzie wspierał w zakresie prawnym i proceduralnym jej struktury sprzedażowe. Pełnił tam stanowiska specjalistyczne, eksperckie jak również stanowiska managerskie.

Jako adwokat przez ponad 2 lata świadczył swoje usługi jako wewnętrzny prawnik światowego lidera branży nowych technologii i elektroniki użytkowej. Zdobyte doświadczenie pozwala spojrzeć mecenasowi Dariuszowi Nowakowskiemu na problemy prawne również przez pryzmat oczekiwań biznesowych Klienta.

Od września 2012 roku rozpoczął własną praktykę adwokacką pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Nowakowski, w ramach której zajmuje się głównie projektami prawnymi dla podmiotów gospodarczych.

Swoje usługi świadczy między innymi dla renomowanych międzynarodowych korporacji, firm z branży nowoczesnych technologii, IT oraz energetycznej.

Przedmiotem jego praktyki jest przede wszystkim prawo korporacyjne, prawo cywilne ze szczególnym uwzględnieniem prawa kontraktowego, prawo własności intelektualnej jak również zagadnienia prawne zwalczania nieuczciwej konkurencji i ochrony konkurencji i konsumentów oraz ochrony danych osobowych. Zajmuje się również zagadnieniami z zakresu prawa rodzinnego i prawa karnego.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw sądowych i obsługi prawnej spółek prawa handlowego.

Zespół